Hakkımızda

BİZ KİMİZ?, NE YAPIYORUZ?

Yurt dışında eğitim almak isteme sebebiniz ne olursa olsun yurtdışı eğitimi genç bir insanın hayatına yön vermesi için önemli bir deneyimdir.Yurtdışında üniversite eğitimi almak kariyerinizi, vizyonunuzu deyim yerindeyse tüm geleceğinizi şekillendiren şüphesiz en önemli kararlardan biridir. Üniversite eğitimi alacağınız ülke, şehir, üniversite, program vb konuların her biri önemli birer meseledir. NOK Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu süreçte en kaliteli hizmeti sunmak adına özenle kurulmuş profesyonel,genç, dinamik ve özverili ekibimiz ile sizlere rehber olmaya çalışıyoruz.

NOK Eğitim danışmanlık olarak biz , Anglia Ruskin Üniversitesi ve  Türkiye’deki  LSM resmi temsiliğini sizlere uluslararası alanda tanınan diploma alma şansı ve tecrübesi ve gücü kanıtlanmış kadrosu ile İngiliz eğitim disiplininden geçmenize yardımcı olmaktayız.

Kurumumuz bünyesinde sadece genç öğrenci adaylarına değil, yetişkin profesyonellere yönelik programlarımız da bulunmaktadır. Hali hazırda iş hayatına atılmış, yurtdışı sertifika ve diploma programlarıyla mesleki becerilerini arttırmak ve kendine artı değer katmak isteyen öğrenci adayları için de kendi alanlarına uygun bir çok program seçeneğimiz bulunmaktadır.

YÖK tarafından da tanınan  Anglia Ruskin Üniversitesi  giriş yapmak için herhangi bir YGS, LYS, ALES gibi üniversiteye giriş sınavlarına ve TOEFL gibi dil yeterlilik sınavına girmeniz gerekmez. Eğitim Dili İngilizce olmakla birkikte üniversitelerimizin sunduğu imkanlar dahilinde dersleri Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj olarak görebilmektesiniz. Türkiye’de okuyan her öğrenci gibi ülkemizde bulunan öğrenci haklarına sahip olursunuz. Öğrencilerimiz aldıkları derslerden sınavlara  tabi tutulmazlar. İngiltere eğitim sistemi sayesinde, öğrencilerin derslerden başarı durumları sınavlara değil, ders takibi ve verilen ödevler ile gerçekleştirilir.

Uzaktan Eğitim ibaresi aldığınız diplomanızda belirtilmez ve örgün eğitim diploması alırsınız. Yurt dışı eğitim ücret konularındada da Türkiye içerisindeki özel üniversitelerden daha uygun fiyatlara denk gelmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinden veli ve öğrencilerimize, kendilerinin istekleri ve ihtiyaçlarını anlayarak, en doğru ve güvenilir öğrenci koçluğu ve danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Genç,yetişkin ayırt etmeden tüm öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre en etkili akademik analizleri yaparak dünya çapında akademik bilgisi kuvvetli, sosyal ve kültürel açıdan kaliteli, donanımlı ve kendine güvenen bireyler kazandırırken öğrenci memnuniyeti ile fark yaratmaktır.